fbpx
Eng

Kalendarium

Przed kupnem biletu, zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach LINK

Aby lepiej zarządzać limitami na widowni, kasa Teatru i BOW tymczasowo nie przyjmują indywidualnych rezerwacji biletów. Wszystkie rezerwacje wykonane do 13 grudnia pozostają aktualne.

Przed wejściem na spektakl każdy widz jest zobowiązany do złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Aby nie tworzyć kolejek zachęcamy wydrukowania i podpisania oświadczenia  w domu i złożenia go w Teatrze zaraz przed spektaklem. Jeśli nie mają Państwo dostępu do drukarki, wydrukowane oświadczenia będą czekać przy wejściu, ale prosimy pamiętać o wcześniejszym przybyciu do Teatru.

W przypadku odmowy złożenia oświadczenia, wejście na widownię będzie niemożliwe.

 

Internetowa sprzedaż biletów

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ przyjmujemy zwroty jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmiany repertuaru przez Teatr.
Jednorazowo można kupić nie więcej niż 10 pojedynczych biletów na jedno wydarzenie, najpóźniej dzień przed wydarzeniem. Jeżeli będą chcieli Państwo kupić większą ilość biletów, prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Organizacji Widowni lub Kasą biletową. Brak możliwości zakupu za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej nie oznacza braku biletów w Kasie biletowej. Zapoznaj się z regulaminem internetowej sprzedaży biletów.

 

Akceptujemy płatność przelewem

Bilety zamówione mogą być opłacone przelewem w oparciu o fakturę pro forma, w terminie wskazanym w fakturze, nie krótszym niż 14 dni do dnia pokazu spektaklu.

Brak uznania rachunku  Teatru we wskazanym terminie automatycznie powoduje anulowanie zamówienia.

 

Kasa biletowa czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 13.00–19.00, w soboty w godzinach 15.00–19.00 i w niedziele na dwie godziny przed spektaklem. W zakładce teatr.kalisz.pl/repertuar/bilety znajdą Państwo pozostałe informacje o biletach, zniżkach i ofertach specjalnych.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.dotpay_logo