ZMIANA REPERTUARU 61. KST

Szanowni Widzowie,
W związku z wykryciem w zespole Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie przypadków wirusa Covid-19 z wielką przykrością informujemy, że pokaz spektaklu “Tramwaj zwany pożądaniem”, planowany na czwartek 23 września o godz. 17:30,jest odwołany.
Aby nie studzić festiwalowych emocji konkursowych zamiast lubelskiego przedstawienia zapraszamy tego samego dnia – w czwartek 23 września o godz. 18:00 – na najnowsze przedstawienie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku”.
Zwrot za bilety na „Tramwaj zwany pożądaniem” kupione przez Internet nastąpi automatycznie, natomiast bilety zakupione w Kasie należy zwrócić osobiście (dotyczy to także karnetów).
Bilety na „Dwoje biednych Rumunów…” są do kupienia oddzielnie, w Kasie Teatru oraz przez Internet, w specjalnej festiwalowej cenie 20 zł. Posiadacze karnetów KST są uprawnieni do wstępu na spektakl bez dodatkowych opłat, po odebraniu w Kasie biletu specjalnego.
W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni (tel. 509 742 899, bow@teatr.kalisz.pl) lub Kasą (tel. 62 760 53 14, kasa@teatr.kalisz.pl)
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, niezależną od organizatorów Festiwalu oraz zaproszonego Teatru. Mamy nadzieję, że wszystkie pozostałe wydarzenia 61. Kaliskich Spotkań Teatralnych odbędą się zgodnie z planem i bez przeszkód.