Odręcznie i od serca – Bogusławski czeka na życzenia z okazji urodzin

urodzinki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w dniu 27 marca oraz trzecich już obchodów Urodzin Bogusławskiego, które będą trwać od 24 do 26 marca, organizujemy akcję nadsyłania do kaliskiego Teatru tradycyjnych kartek z życzeniami.

Czekamy na kartki pisane odręcznie i od serca, w tradycyjnym formacie pocztówkowym i bez koperty. Napiszcie, czego życzycie nam i Wojciechowi Bogusławskiemu – ojcu polskiego teatru, ale także wszystkim polskim teatrom. Nie bójcie się wyrażać swoich emocji!

Najpiękniejsze życzenia nagrodzimy! Wraz z partnerami akcji przeczytamy pocztówki i spośród wszystkich wybierzemy kilka najbardziej emocjonujących. Autora najlepszych – naszym zdaniem – życzeń zaprosimy wraz z osobą towarzyszącą na niezapomniany weekend do najstarszego polskiego miasta – Kalisza. Przyznamy również pięć nagród rzeczowych – pakietów teatralnych gadżetów.

Wszystkie kartki zostaną zaprezentowane podczas wystawy, której wernisaż będzie początkiem tegorocznych obchodów Urodzin Bogusławskiego (24-26 marca). Podczas wernisażu ogłosimy zwycięzców konkursu.

Na pocztówce podajcie koniecznie swoje imię, numer telefonu lub adres mailowy.

Na kartki czekamy do 15 marca. Wyniki konkursu ogłosimy do 26 marca.

Regulamin akcji dostępny tutaj.

Dziękujemy Partnerom akcji “Odręcznie i od serca”:

Magic Garden Hostellogo_columbuslogo_bufetparada_smakowanabell

lewy profil asnyka