Ferie w Teatrze

W ferie zapraszamy dzieci do wspólnych zabaw twórczych w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Będziemy rysować, wycinać, animować i świetnie się bawić. Bohaterem naszej teatralnej przygody będzie Kalisz. Jakie skrywa opowieści? Jaki był dawniej, a jak postrzegamy go dzisiaj?

Ferie w Teatrze to czas odkrywania tajemnic Kalisza. Do teatralnej przygody zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Można wziąć udział w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu.

Środa 8 lutego 2017 r. g. 10.00–13.00
KALISKIE OPOWIEŚCI
Czy słyszeliście opowieść o kaliskich lochach znajdujących się pod miastem? Czy wiecie, dlaczego Kalisz dawniej nazywano „polską Wenecją”? Czy znacie dziwne losy ulicy Rzeźniczej? Te i inne tajemnice miasta odkryjemy podczas warsztatów pedagogiczno-teatralnych już w środę!

Czwartek 9 lutego 2017 r. g. 10.00–13.00
WARSZTATY ANIMACJI LALKI CIENIOWEJ
Czy lubicie rzucać cienie na ścianie? Czy wiecie, jak w prosty sposób zrobić teatralną lalkę? Przy pomocy techniki teatru cieni opowiemy historie skrywane przez Kalisz. Warsztaty to wspólna zabawa z dźwiękiem, kształtem i kolorem!

Piątek 10 lutego 2017 r. g. 10.00–13.00
POKAŻ NAM SWÓJ KALISZ – WARSZTATY GRAFIKI TRADYCYJNEJ
Jaki jest Twój Kalisz? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w mieście? Jak to pokazać? Warsztaty są okazją do zaprojektowania szablonów i stworzenia własnych grafik dotyczących Kalisza.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy w Biurze Obsługi Widza (tel. 62 760 53 10, e-mail: bow@teatr.kalisz.pl).

 

 

Regulamin warsztatów przeprowadzanych
w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu w okresie zimowych ferii
2017 r.

  • Warsztaty w Teatrze w ramach Ferii odbywają się w dniach 8–10 lutego 2017 r. w godzinach 10.00–13.00.
  • Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 do 14 lat.
  • Udział w Feriach jest bezpłatny.
  • Dziecko wchodzi do sali warsztatowej – Malarnii – w obuwiu zmiennym.
  • Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do wcześniejszego wypełnienia ankiety dotyczącej dziecka. Dziecko bez wypełnionej ankiety nie zostanie przyjęte.
  • Rodzic/opiekun zobowiązany jest przyprowadzić na warsztaty zdrowe dziecko.
  • Opieka nad dziećmi sprawowana przez Teatr jest od momentu przyjęcia dziecka od rodzica/opiekuna do odebrania dziecka przez rodzica/opiekuna.
  • Teatr nie odpowiada za rzeczy przyniesione przez dzieci i pozostawione w sali warsztatowej.