Eng

Kalendarz

Repertuar na wrzesień / październik[PDF]

Internetowa sprzedaż biletów

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ przyjmujemy zwroty jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmiany repertuaru przez Teatr.
Jednorazowo można kupić nie więcej niż 10 pojedynczych biletów na jedno wydarzenie, najpóźniej dzień przed wydarzeniem. Jeżeli będą chcieli Państwo kupić większą ilość biletów, prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Organizacji Widowni lub Kasą biletową. Brak możliwości zakupu za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej nie oznacza braku biletów w Kasie biletowej. Zapoznaj się z regulaminem internetowej sprzedaży biletów.

 

Akceptujemy płatność przelewem

Bilety zamówione mogą być opłacone przelewem w oparciu o fakturę pro forma, w terminie wskazanym w fakturze, nie krótszym niż 14 dni do dnia pokazu spektaklu.

Brak uznania rachunku  Teatru we wskazanym terminie automatycznie powoduje anulowanie zamówienia.

 

Kasa biletowa czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 9.00–19.00, w soboty w godzinach 15.00–19.00 i w niedziele na dwie godziny przed spektaklem. W zakładce teatr.kalisz.pl/repertuar/bilety znajdą Państwo pozostałe informacje o biletach, zniżkach i ofertach specjalnych.

malarniaMała Malarnia to oferta dla tych, którzy chcieliby się wybrać do Teatru, ale nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Będą mogli Państwo spokojnie spędzić u nas miły wieczór, a dzieci rozwiną swoje umiejętności.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.dotpay_logo