DOTYKANIE NIEBA – Diabełek Pawełek – DZIECI I RODZICE

Czy można dotknąć nieba? Jak wysoko trzeba podskoczyć? Kogo można tam spotkać? I dlaczego Diabełkowi Pawełkowi tak bardzo zależy na tym, żeby tam dojść? Dotykanie nieba to wspólna zabawa teatralna dla dzieci i rodziców, której punktem wyjścia jest spektakl Diabełek Pawełek w reż. Mikołaja Mikołajczyka.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wielu 5-8 lat z rodzicami, maksymalnie 12 rodzin.
Czas trwania warsztatów: 1 godz.
Opis spektaklu „Diabełek Pawełek”


Warsztaty do spektakli to oferta dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz dla rodziców z dziećmi. Można zamówić warsztaty do szkoły lub umówić się na nie w Teatrze. Szczegółowych informacji udziela Ola Rajska e-mailowo (ola.rajska@teatr.kalisz.pl) lub telefonicznie (tel. 517 477 267) w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 15.00 a także we wtorki i środy w godzinach od 9.00 do 13.00.

Aleksandra Rajska – mgr Psychologii, arteterapeutka Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, wykładowca Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Współautorka i koordynatorka projektów „Lata w teatrze” w Bralinie i Białym Zdroju. Współpracowała z Teatrem Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie i Teatrem Brama w Goleniowe, pracując przy programach edukacyjnych. Współpracuje, jako tutor w projekcie Teatroteka Szkolna, z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Obecnie opracowuje program edukacyjny dla Teatru im. Bogusławskiego w Kaliszu.