Ukończyła Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu.

Kariera Zawodowa

Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu: od 2002 r.

Wrocławski Teatr Lalek: 2001 – 2002 r.

Role teatralne

Lichodiejewa / Wariatka I / Siemplejarowa / Frieda;
Mistrz i Małgorzata
r
eżyseria: Gabriel Gietzky
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2018

Charyta Ignatiewna Ogudałowa;
Romans
r
eżyseria: Michał Kotański
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2018

Mariann,
Kopciuszek
reżyseria: Bartosz Zaczykiewicz
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2018

Mamina;
Wojowniczka
reżyseria: Judyta Berłowska
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2017

 

Barbara Niechcic;
Noce i dnie. Tom VI: Nie wiem, o czym jest jutro
Maria Dąbrowska
reżyseria: Seb Majewski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2017

Izabela;
Najgorszy człowiek na świecie

Małgorzata Halber
reżyseria: Anna Smolar
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2016

Siostra;
Siostra i cień
Joanna Gerigk
reżyseria: Joanna Gerigk
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2016

Mącka;
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim wg Stanisława Dobrzańskiego
reżyseria: Cezary Tomaszewski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2015

Pożar;
Klęski w dziejach miasta
Agnieszka Jakimiak
reżyseria: Weronika Szczawińska
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2015

Maria;
Diabełek Pawełek
wg Pierre’a Gripari
reżyseria: Mikołaj Mikołajczyk
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2014

***;
Nikt nie spotyka nikogo
Peter Asmussen
reżyseria: Rudolf Zioło
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2014

Maria;
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
reżyseria: Jacek Jabrzyk
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2013

Ljubka;
Orkiestra Titanic
Christo Bojczew
reżyseria: Rudolf Zioło
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2012

Matka Boska Częstochowska;
Trzy po trzy
wg Aleksandra Fredry
reżyseria: Rudolf Zioło
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2012

Panna Bertrand- główna księgowa;
Plotka
Francis Veber
reżyseria: Norbert Rakowski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2012

Marie Weiler;
Mój Nestroy
Peter Turrini
reżyseria: Rudolf Zioło
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2011

***;
Pszczółka Majka
Małgorzata Kałędkiewicz, Izabela Piątkowska
reżyseria: Małgorzata Kałędkiewicz, Izabela Piątkowska
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2010

Ismael, paź ściętego królewicza Sumazkanad;
Turandot
Tomasz Bieszczad i Waldemar Wilhelm wg Carlo Gozziego
reżyseria: Waldemar Wilhelm
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2009

Breda;
The New Electric Ballroom
Enda Walsh
reżyseria: Rudolf Zioło
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2009

Julia;
Fernando Krapp napisał do mnie ten list
Tankred Dorst
reżyseria: Marek Kalita
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2008

Małgorzata;
Pływanie synchroniczne
David Drábek
reżyseria: Janusz Łagodziński
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2008

Elmira, żona Orgona;
Tartuffe albo Szalbierz
Molier
reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2008

Susana, 5 lat;
Poobiednie igraszki
Roma Mahieu
reżyseria: Janusz Łagodziński
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2007

Alicja;
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
reżyseria: Michał Kotański
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2007

Niania;
Romeo+Julia
Paweł Kamza
reżyseria: Paweł Kamza
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2006

Stiepana Rozanowa;
Historia komunizmu
Mateia Visniec
reżyseria: József Czajlik
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2006

Hesia;
Moralność
wg Gabrieli Zapolskiej
reżyseria: Ula Kijak
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2006

Młoda D`Holbach;
Libertyn
Eric- Emmanuel Schmitt
reżyseria: Robert Czechowski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2006

Pani Farley;
Stworzenia sceniczne
April De Angelis
reżyseria: Robert Czechowski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2005

Gosia;
Woyzeck
Georg Büchner
reżyseria: Maja Kleczewska
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2005

***;
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
reżyseria: Marek Sitarski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2005

Papuga Polinezja;
Zwierzęta doktora Dolittle
Hugh Jones Lofting
reżyseria: Jerzy Bielunas
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2004

Niewidoma;
Sinobrody – nadzieja kobiet
Dea Loher
reżyseria: Norbert Rakowski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2004

Hagar;
Cień Józefa
Paweł Kamza
reżyseria: Paweł Kamza
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2003

Le Beau;
Jak wam się podoba
William Shakespeare
reżyseria: Robert Czechowski
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2003

Luhtakka;
Olbrzymy
Jerzy Bielunas
reżyseria: Jerzy Bielunas
Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, 2002

Posłaniec; Koryfeusz; Chór;
Ptaki
Arystofanes
reżyseria: Mirosław Kocur
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, 2002

Ania Shirley;
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
reżyseria: Alicja Choińska
Studio Form Teatralnych w Częstochowie, 1996